Formu Doldurun Sizi Arayalım

Hoş Geldiniz…

İZKAPORT

İzmir’in en gözde lokasyonlarından ; Bayraklı Sahilde özel bir proje olarak tasarlanan İzka Port Bayraklı ; İzka İnşaat güvencesi ile satışa çıkıyor.
1+1’den 4+2’ye kadar farklı genişlikteki daire seçenekleriyle, 34 katlı tek blok 144 bağımsız bölümden oluşan projede, cam balkonlu evler, kapalı otopark, spor salonu, çocuk oyun alanı, Infinity Pool (Sonsuzluk Havuzu) gibi özel teras alanı içine konumlandırılan sosyal olanaklar alıcıların beğenisine sunuluyor. Residence Hizmeti verilecek olan projede yatırımcılar en önde olmanın ayrıcalığını yaşayacak.

444 3 893

ÇEVRE

DAİRE

En Önde

İzmir’in en gözde lokasyonlarından ; Bayraklı Sahilde özel bir proje olarak tasarlanan İzka Port Bayraklı ; İzka İnşaat güvencesi ile satışa çıkıyor. 1+1’den 4+2’ye kadar farklı genişlikteki daire seçenekleriyle, 34 katlı tek blok 144 bağımsız bölümden oluşan projede, cam balkonlu evler, kapalı otopark, spor salonu, çocuk oyun alanı, Infinity Pool (Sonsuzluk Havuzu) gibi özel teras alanı içine konumlandırılan sosyal olanaklar alıcıların beğenisine sunuluyor.

En Güvenli

İzka Port projesinde, perde– kolon kiriş döşemelerinin tamamında Yüksek Dayanımlı C50 Beton Çeşidi kullanılarak ; yangına karşı direnç, donma-çözülme direnci, hacimsel kararlılık, yüksek erken dayanım, tokluk, aşınma direnci vb. birçok performansa göre tasarım yapılmaktadır.Son Deprem Yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan İzka Port projesinde, 80 cm x 2.80 cm boyunda ve 65 metre derinliğinde toplamda 61 Adet Kazık kullanılırken, tüm kazık aralarında toplam 625 adet Jet Groud kullanılmaktadır. Bu teknoloji ile, zaman içinde binada oluşabilecek deformasyonun önüne geçilmektedir.

En Geniş

İzka Port projesinde bulunan 3+1 Dairelerin ; NET kullanım alanı ; 160 metrekare – 4+2 Winter Garden modellerin NET kullanım alanları ise , 190 metrekare. Geniş metrekareye karşı oldukça uygun fiyatlar ile satışa çıkan projede 1+1 Dairelerin Net metrekaresi ; 57 metrekare olarak tasarlanırken, daire tiplerinin tamamı BALKONLU modeller olup, ferah yaşanabilir alanlar alıcının isteğine göre sunulmaktadır.

En Merkez

Proje, Bayraklı Adliye Sarayı’nın önünde denize sıfır konumda ; Alsancak – Konak – Bornova ulaşım akslarının tam ortasında, 10 dk mesafede yer almaktadır. Çeşme – Foça gibi yazlık beldelere ulaşım ise oldukça kolaydır.
Projenin satış ofisinde yer alan örnek dairesinde tüm detayları canlı bir şekilde görmek mümkün. Açık ve koyu tonlardaki pastel renklerin, estetik ve farklı tasarımlar ile desteklendiği ve herkesin ayrı ihtiyaç ve tarzına yönelik artı özellikler sunulduğu projede, hayatın akışını kolaylaştıran fonksiyonel çözümler bir arada sunuluyor.

Galeri

Foto Galeri

7/24 Güvenlik

_

Güvenliğiniz bizim için çok önemli. Bu yüzden sizin için 7/24 güvenlik hizmeti sunuyoruz.

Fitness Salonu

_

En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş fitness salonumuz tüm İzkaport sakinlerini bekliyor.

Kapalı Otopark

_

Merkezi konumumuza yakışır şekilde kapalı otopark hizmetimiz ile büyük rahatlık sağlıyoruz.

Teknik Servis

_

İzkaport içerisinde görevli teknik servis elemanlarımız sürekli hizmetinize.

Konum

Proje Lokasyonu

Adalet Mahallesi, Anadolu Cd. No:21, 35530 Bayraklı/İzmir

İletişim

Bize Ulaşın

Telefon

444 3 893

E-Posta

info@izkaport.com

Adres

Adalet Mahallesi, Anadolu Cd. No:21, 35530 Bayraklı/İzmir